www.drnureddincelik.com
penis-uzatma-ameliyati.jpg

Penis uzatma ameliyatı, erkekler için en önemli sorunlardan biri olan penis boyunu daha iyi bir boyuta gelmesini sağlamaktadır. Günümüzde pek çok erkeğin penisinde farklı şekil bozuklukları, incelikler ve eğrilik olabilmektedir. Bundan dolayı da bu ameliyat erkekler tarafından oldukça sık tercih edilenler arasında yer almaktadır. Birçok farklı nedene bağlı olarak peniste meydana gelen sorunlar uzatma ameliyatı ile giderilmektedir. Böylece, kişiyi rahatsız eden durumlar ortadan kaldırılmakta ve penisin işlevselliği arttırılmaktadır.


penis-kalinlastirma.jpg

Penis kalınlaştırma ameliyatı ile erkekler için oldukça önemli olan ameliyatlardan biridir. Çünkü erkekler için en önemli noktalar penisin kalınlığı, boyu ve işlevselliğidir. Peniste bulunan çeşitli şekil bozuklukları kişinin canının sıkılmasına ve öz güveninin düşmesine yol açmaktadır. Ayrıca penis inceliği erkeklerin hayat kalitesinin düşmesine neden olmaktadır. Bu nedenle artık günümüzde penis kalınlaştırma ameliyatı ön plana çıkmaktadır. Kalınlaştırma ile birlikte penis daha iyi bir görünüme kavuşabilmektedir.  Aynı zamanda kişinin öz güveni de yükselmektedir. Kısacası birçok farklı nedene bağlı olarak bu ameliyat yapılabilmekte ve hayat kalitesinin yükseltilmesi sağlanabilmektedir.


Uludağ Tıp Fakültesi’nde başladığım hekimlik mesleğine, severek görev yaptığım hastaneden özel muayenehane açma düşüncesiyle 2020 yılında ayrıldım.

2022 yılının başlarından Karşıyaka Mavişehir Park Yaşam Ofisleri’nde muayenehanemi açtım. Muayenehanemizde hastalarımıza ekibimle birlikte hizmet vermekteyiz.


ÇALIŞMA SAATLERİ


Pzt – Cmt 08:00 – 19:00
Pazar – KAPALI

İLETİŞİM BİLGİLERİ

2022 Copyright © PixHope.