www.drnureddincelik.com
MÜKEMMEL
'da 58 inceleme
Meta Company
Meta Company
2022-08-01
Genital siğil tedavisi için geldim. Nureddin hocam ilk andan itibaren en iyi şekilde gayet güzel ilgilendi ve operasyona başlamadan bilgilendirdi. Operasyon sırasında herhangi bir acı hissetmedim gayet rahat bir biçimde yarım saat dahi sürmeden işlem tamamlandı. 2hafta sonra da kontrol İçin tekrar geleceğim. İletişiminden ve operasyondan gayet memnun kaldım. Bu sorunu yaşayan herkese tavsiye ederim.
Daha fazla oku
ali batıhan
ali batıhan
2022-07-30
Nureddin Hocam çok deneyimli ve birikimli bir hocamiz..Başarılarının devamını diliyorum.
Daha fazla oku
TACETTİN YEKTA Kaya
TACETTİN YEKTA Kaya
2022-07-30
Eyyüp Çiçek
Eyyüp Çiçek
2022-07-30
Çok başarılı bir doktor ve mükemmel bir insan başarınız daim yolunuz açık olsun hocam
Daha fazla oku
REMZİ GÜNHAN
REMZİ GÜNHAN
2022-07-30
Adem Çevirme
Adem Çevirme
2022-07-29
Ameliyatlarıyla gayet iyi tanıdığım aynı zaman da YEŞİLYURT eğitim ve araştırma hastanesinde bir çok kez adından başarılı bir şekilde söz ettiren Op. Dr NUREDDİN ÇELİK HOCAMA TEŞEKKÜR EDERİM. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM… (TAM BİR CERRAH 👍)
Daha fazla oku
Eren Tosunlar
Eren Tosunlar
2022-07-27
Süper bi doktor muhabbetini çok beğendim 🙏👍
Daha fazla oku
Esra
Esra
2022-07-26
Doktor Nurettin bey ve asistanı Simge hanımın ilgisi gayet güzeldi. Güler yüzlü ve samimi iki uzman tarafından hijyenik bir ortamda sünnet operasyonumuz gerçekleştirildi. İlgileri için çok teşekkür ederiz.
Daha fazla oku
Zumrut Konuskan
Zumrut Konuskan
2022-07-24
Tavsiye üzerine gözü kapalı iki çocuğumuzun sünneti için gittik yaşadığımız bu küçük bizim için büyük heyecanlı stresli mutluluk dolu olan yolculugun tamamlanmasinda noktayi koyan son derece temiz ve hijyenik bir kliniği olan muayene ve sünnet sonrası detaylı anlatımıyla bizlere soru bırakmayan hem cocuklarimiza hemde bize karşı güler yuzlu samimi ve dostane yaklasimlariyla bizi aileden hissettirip son ana kadar sakin tutan sonrasındada aynı özeni ve ilgiyi titizlikle devam ettiren doktorumuz Nureddin beye ve asistanı Selda hanıma çok çok teşekkür ederiz emeğinize ve yüreğinize sağlık.
Daha fazla oku

 

Click to read all comments

I’ve started working as a doctor since I attended Uludağ University Faculty of Medicine. I stopped working in the hospitals in 2020 with the thought of opening my own medical clinic. At the beginning of 2022, I opened my office in Karşıyaka Mavişehir Park Yaşam Ofisleri. In our urology clinic, I deal with my patients along with my team.


WORKING HOURS


Mon - Sat, 08.00 – 19.00
Sunday - CLOSED

CONTACT INFORMATION

2022 Copyright © PixHope.